Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

SC (N) Villkattens Wilmer

 

23.1.2016 Surok, Lahti, Fabio Brambilla, lk.5   CAGCIB

13.3.2016 Kes-Kis, Jyväskylä, Minna Krogh, lk.5   CAGCIB GIC

16.-17.4.2016 SW-16, Helsinki, Thea Friskovec, lk.3   CACS

23.4.2016 Turok, Turku, Lena Chapman, lk.3   CACS

24.4.2016 Turok, Turku, Marek Chadaj, lk.3   CACS

21.5.2016 Pirok, Tampere, Sara Ojaniemi, lk.3   CACS

22.5.2016 Pirok, Tampere, Britta Busse, lk.3   CACS

11.6.2016 Ery-Syd, Hyvinkää, Minna Krogh, lk.3   CACS

9.7.2016 KKMN, Trondheim, Norja, Stephe Bruin, lk.3   CACS

10.7.2016 KKMN, Trondheim, Norja, Dorte Kaae, lk.3   CACS

16,6,2016 Kes-Kis, Jämsä, Pia Nyrup, lk.3   CACS SC

4.9.2016 Pirok "red", Sastamala, Sebastian Pruchniak, lk.1   KM

4.9.2016 Pirok "black", Sastamala, Anna Wilczek, lk.1   KM

1.10.2016 Urk, Siuntio, Helene Reiter, lk.1   KM

26.11.2016 Turok, Turku, Pia Nyman, lk.1   KM BIV

27.11.2016 Turok, Turku, Fabio Brambilla, lk.1   KM

 

SW´12, SW´10, SP, EC FIN*Lamadegaan Aladdin, DVM

 

23.1.2016 Surok, Lahti, Fabio Brambilla, lk.2   KM

23.1.2016 Surok, Lahti, Ulrika Eriksson, lk.17   vet.1 NOM

13.3.2016 Kes-Kis, Jyväskylä, Minna Krogh, lk.2   KM

13.3.2016 Kes-Kis, Jyväskylä, Jurgita Gustaitiene, lk.17   vet.1 NOM

16.-17.4.2016 SW-16, Helsinki, Thea Friskovec, lk.2   KM

23.4.2016 Turok, Turku, Lena Chapman, lk.2   KM

23.4.2016 Turok, Turku, Marteinn Tausen, lk.17   vet.3

24.4.2016 Turok, Turku, Marek Chadaj, lk.2   KM

24.4.2016 Turok, Turku, Juan Jose Martinez Vizcaino, lk. 17   vet.1 NOM BIS

21.5.2016 Pirok, Tampere, Sara Ojaniemi, lk.2   KM

21.5.2016 Pirok, Tampere, Ulrika Eriksson, lk.17   vet.2

22.5.2016 Pirok, Tampere, Britta Busse, lk.2   KM NOM BIS

22.5.2016 Pirok, Tampere, Elin Hoffner, lk.17   vet.1 NOM BIS

11.6.2016 Ery-Syd, Hyvinkää, Minna Krogh, lk.2   KM

11.6.2016 Ery-Syd, Hyvinkää, Anna Wilczek, lk.17   vet.2

9.7.2016 KKMN, Trondheim, Norja, Stephe Bruin, lk.2   KM NOM BIS

9.7.2016 KKMN, Trondheim, Norja, Thea Friskovec, lk.17   vet.1 NOM BIS

10.7.2016 KKMN, Trondheim, Norja, Dorte Kaae, lk.2   KM

10.7.2016 KKMN, Trondheim, Norja, Elin Hoffner, lk.17   vet.1 NOM BIS BOB

16.6.2016 Kes-Kis, Jämsä, Pia Nyrup, lk.2   KM

16.6.2016 Kes-Kis, Jämsä, Elena Noskova, lk. 17   vet.2

4.9.2016 Pirok "red", Sastamala, Sebastian Pruchniak, lk.2   KM BIV NOM

4.9.2016 Pirok "red", Sastamala, Henry Hornell, lk.17   vet.2

4.9.2016 Pirok "black", Sastamala, Anna Wilczek, lk.2   KM NOM

4.9.2016 Pirok "black", Sastamala, Marina Vinkel, lk.17   vet.2

1.10.2016 Urk, Siuntio, Helene Reiter, lk.2   KM

1.10.2016 Urk, Siuntio, Dorota Szadurska, lk.17   vet.1 NOM

26.11.2016 Turok, Turku, Pia Nyman, lk.2   KM BIV NOM

26.11.2016 Turok, Turku, Sirpa Lindelöf, lk.17   vet.1 NOM

27.11.2016 Turok, Turku, Fabio Brambilla, lk.2   KM

27.11.2016 Turok, Turku, Eva Wieland-Schilla, lk.17   vet.3

 

FI*Kisompa´s Kandelioússa

 

1.10.2016 Urk, Siuntio, Helen Reiter, lk.12   Ex1

15.10. Ery-Syd, Vantaa, Natalia Sidorova, lk.12   Ex1

26.11.2016 Turok, Turku, Pia Nyman, lk.12   Ex1 BIV

27.11.2016 Turok, Turku, Fabio Brambilla, lk.12   Ex1 BIV

 

 

©2017 FI*Lamadegaan somalit - suntuubi.com