Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Näyttelytuloksia 2011:


 

EC Alfajiri Maridadi, DVM

Näyttelypäivä Paikka Tuomari Luokka Tulos
10.-11.9.2011 SW´11, Uppsala Janet Green 1 KM
3.9.2011 Pirok, Tampere Mira Fonsén 17 3
3.9.2011 Pirok, Tampere Mira Fonsén 1 KM
27.8.2011 Rurok, Vantaa Karl Preiss 17 4
27.8.2011 Rurok, Vantaa Hanne-Sofie Sneum 1 KM
30.7.2011 Surok, Espoo Martti Peltonen 17 4
30.7.2011 Surok, Espoo Anna Wilczek 1 KM
15.5.2011 Pirok, Tampere Gianfranco Mantovai 17 1 NOM
15.5.2011 Pirok, Tampere Marianne Roth 1 KM
14.5.2011 Pirok, Tampere Lone Lund 17 4
14.5.2011 Pirok, Tampere Olga Komissarova 1 KM
17.4.2011 Turok, Turku Carin Sahlberg 17 2
17.4.2011 Turok, Turku Arja Martikainen 1 KM 
16.4.2011 Turok, Turku Eric Reijers 17 5
16.4.2011 Turok, Turku Alexey Schukin 1 KM BIV
12.3.2011 Urk, Kirkkonummi Jarmo Räihä 17 4
12.3.2011 Urk, Kirkkonummi Fabio Brambilla 1 KM
29.1.2011 Surok, Lahti Vesna Visnar-Rezetic 17 2
29.1.2011 Surok, Lahti Vera Vasilieva 1 KM BIV

 

GIC Lamadegaan Bellezza

Näyttelypäivä Paikka Tuomari Luokka Tulos
27.11.2011 Turok, Turku Eva Wieland-Schilla 3 CACS
26.11.2011 Turok, Turku Carin Sahlberg 3 CACS
19.11.2011 Ery-Syd, Helsinki Elena Noskova 3 CACS
10.-11.9.2011 SW´11, Uppsala Janet Green 3 CACS
27.8.2011 Rurok, Vantaa Hanne-Sofie Sneum 3 CACS
17.4.2011 Turok, Turku Arja Martikainen  3 Ex1-no cert 
16.4.2011 Turok, Turku Alexey Schukin 5 CAGCIB GIC
12.3.2011 Urk, Kirkkonummi Fabio Brambilla 5 CAGCIB

 

Lamadegaan Dur-e-Shahwar

Näyttelypäivä Paikka Tuomari Luokka Tulos
27.11.2011 Turok, Turku Eva Wieland-Schilla 9 CAC CH
26.11.2011 Turok, Turku Carin Sahlberg 9 CAC
3.9.2011 Pirok, Tampere Mira Fonsén 9 CAC
14.5.2011 Pirok, Tampere Olga Komissarova 11 abs
16.4.2011 Turok, Turku Alexey Schukin 11 Ex1
12.3.2011 Urk, Kirkkonummi Fabio Brambilla 11 Ex1 NOM
29.1.2011 Surok, Lahti Vera Vasilieva 11 Ex1

 

Lamadegaan Darakhshan

Näyttelypäivä Paikka Tuomari Luokka Tulos
10.12.2011 URK, Vantaa Marianne Roth 9 abs
15.5.2011 Pirok, Tampere Marianne Roth 11 Ex1
23.4.2011 Rurok, Helsinki Yan Roca-Folch 11 Ex1
17.4.2011 Turok, Turku  Arja Martikainen  11  Ex1 

 

SP & EC & SW´10 Lamadegaan Aladdin, DVM

Näyttelypäivä Paikka Tuomari Luokka Tulos
10.12.2011 URK, Vantaa Marianne Roth 2 abs
27.11.2011 Turok, Turku Eva Wieland-Schilla 2 abs
26.11.2011 Turok, Turku Carin Sahlberg 2 abs
19.11.2011 Ery-Syd, Helsinki Elena Noskova 2 KM
10.-11.9.2011 SW´11, Uppsala Janet Green 2 KM NOM
4.9.2011 Pirok, Tampere Anne Gro Edström 2 KM NOM BIS
27.8.2011 Rurok, Vantaa Hanne-Sofie Sneum 2 KM NOM
30.72011 Surok, Espoo Anna Wilczek 2 KM BIV NOM
15.5.2011 Pirok, Tampere Marianne Roth 2 KM
14.5.2011 Pirok, Tampere Olga Komissarova 2 KM BIV NOM
23.4.2011 Rurok, Helsinki Yan Roca-Folch 2 KM
17.4.2011 Turok, Turku Arja Martikainen 2 KM 
16.4.2011 Turok, Turku Alexey Schukin 2 KM BIV 
12.3.2011 Urk, Kirkkonummi Fabio Brambilla 2 KM BIV NOM

 

 

©2017 FI*Lamadegaan somalit - suntuubi.com